Angolëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kavungo, Alto Zambeze, Moxico: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kavungo, Alto Zambeze, Moxico
Qytet :Kavungo
Rajon 2 :Alto Zambeze
Rajon 1 :Moxico
Vend :Angolë(AO)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :AO-MOX
gjerësi :-11.38735
gjatësi :22.97730
Zona Koha :Africa/Luanda
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kavungo, Alto Zambeze, Moxico është e vendosur në Angolë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
 • None Kavungo,+Alto+Zambeze,+Moxico
 • 21032-100 Rua+Mesquitela,+Bonsucesso,+Rio+de+Janeiro,+Rio+de+Janeiro,+Sudeste
 • 25117 Ujung+Pandan,+Padang,+West+Sumatra
 • 352122 Тихорецк/Tikhoretsk,+Тихорецк/Tikhoretsk,+Краснодарский+край/Krasnodar+krai,+Южный/Southern
 • 9100 Essandoug,+9100,+Sidi+Bouzid+Ouest,+Sidi+Bouzid
 • 25280 Riđica,+25280,+Sombor,+Zapadno-Bački,+Vojvodina
 • 37240 Manthelan,+37240,+Ligueil,+Loches,+Indre-et-Loire,+Centre
 • 4740 South+Mackay,+Mackay,+Central+Queensland,+Queensland
 • 3845+BH 3845+BH,+Harderwijk,+Harderwijk,+Gelderland
 • 47114 Velilla,+47114,+Valladolid,+Castilla+y+León
 • B3M+2L4 B3M+2L4,+Halifax,+Halifax,+Nova+Scotia+/+Nouvelle-Écosse
 • L6V+1H7 L6V+1H7,+Brampton,+Peel,+Ontario
 • 6692408 Kasugae/春日江,+Sasayama-shi/篠山市,+Hyogo/兵庫県,+Kansai/関西地方
 • B-3226 B-3226,+Pietermaritzburg,+Msunduzi,+Umgungundlovu+(DC22),+KwaZulu-Natal
 • 5085-120 Roncão,+Vilarinho+de+Cotas,+Alijó,+Vila+Real,+Portugal
 • 07760 Rumson,+Monmouth,+New+Jersey
 • None Turlough,+None,+Mayo,+Connacht
 • PO7+9EJ PO7+9EJ,+Waterlooville,+Waterloo,+Havant,+Hampshire,+England
 • 628347 Pioneer+Sector+3,+13,+Singapore,+Pioneer,+Jurong,+Joo+Koon,+West
 • 0382761 Maitomachi/舞戸町,+Ajigasawa-machi/鰺ヶ沢町,+Nishitsugaru-gun/西津軽郡,+Aomori/青森県,+Tohoku/東北地方
Kavungo, Alto Zambeze, Moxico,None ©2014 kodin postar Query