Angolëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Hengue, Bailundo, Huambo: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Hengue, Bailundo, Huambo
Qytet :Hengue
Rajon 2 :Bailundo
Rajon 1 :Huambo
Vend :Angolë(AO)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :AO-HUA
gjerësi :-11.72453
gjatësi :15.56233
Zona Koha :Africa/Luanda
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Hengue, Bailundo, Huambo është e vendosur në Angolë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Hengue, Bailundo, Huambo,None ©2014 kodin postar Query