АнголаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Hengue, Bailundo, Huambo: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Hengue, Bailundo, Huambo
Град :Hengue
Регионот 2 :Bailundo
Регионот 1 :Huambo
Земја :Ангола(AO)
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :AO-HUA
ширина :-11.72453
должина :15.56233
Временска Зона :Africa/Luanda
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Hengue, Bailundo, Huambo се наоѓа во Ангола. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Hengue, Bailundo, Huambo,None ©2014 Поштенски Пребарување