Angolëkodin postar Query
AngolëBiéAnduloKassumbe: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kassumbe, Andulo, Bié: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kassumbe, Andulo, Bié
Qytet :Kassumbe
Rajon 2 :Andulo
Rajon 1 :Bié
Vend :Angolë(AO)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :AO-BIE
gjerësi :-10.97265
gjatësi :16.77970
Zona Koha :Africa/Luanda
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kassumbe, Andulo, Bié është e vendosur në Angolë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Kassumbe, Andulo, Bié,None ©2014 kodin postar Query