Angolëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Baia Farta, Baía Farta, Benguela: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Baia Farta, Baía Farta, Benguela
Qytet :Baia Farta
Rajon 2 :Baía Farta
Rajon 1 :Benguela
Vend :Angolë(AO)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :AO-BGU
gjerësi :-12.80513
gjatësi :13.17598
Zona Koha :Africa/Luanda
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Baia Farta, Baía Farta, Benguela është e vendosur në Angolë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Baia Farta, Baía Farta, Benguela,None ©2014 kodin postar Query