Angolëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kaquengue, Alto Zambeze, Moxico: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kaquengue, Alto Zambeze, Moxico
Qytet :Kaquengue
Rajon 2 :Alto Zambeze
Rajon 1 :Moxico
Vend :Angolë(AO)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :AO-MOX
gjerësi :-12.74591
gjatësi :22.36567
Zona Koha :Africa/Luanda
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kaquengue, Alto Zambeze, Moxico është e vendosur në Angolë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Kaquengue, Alto Zambeze, Moxico,None ©2014 kodin postar Query