Angolëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bindo, Ambaca, Cuanza Norte: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bindo, Ambaca, Cuanza Norte
Qytet :Bindo
Rajon 2 :Ambaca
Rajon 1 :Cuanza Norte
Vend :Angolë(AO)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :AO-CNO
gjerësi :-8.06045
gjatësi :15.27825
Zona Koha :Africa/Luanda
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bindo, Ambaca, Cuanza Norte është e vendosur në Angolë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
 • None Bindo,+Ambaca,+Cuanza+Norte
 • B1K+1C5 B1K+1C5,+Marion+Bridge,+Cape+Breton,+Nova+Scotia+/+Nouvelle-Écosse
 • Praia,+Praia,+Santiago
 • 2726+CM 2726+CM,+Buytenwegh+De+Leyens,+Zoetermeer,+Zoetermeer,+Zuid-Holland
 • 65142 Lowokwaru,+Malang,+East+Java
 • L18+7HJ L18+7HJ,+Mossley+Hill,+Liverpool,+Church,+Liverpool,+Merseyside,+England
 • 23067-370 Rua+Marcos+Margulies,+Campo+Grande,+Rio+de+Janeiro,+Rio+de+Janeiro,+Sudeste
 • 53925 Kall,+Euskirchen,+Köln,+Nordrhein-Westfalen
 • L6R+2E8 L6R+2E8,+Brampton,+Peel,+Ontario
 • 9488 Schellenberg,+9488,+Schellenberg
 • 3899+BR 3899+BR,+Zeewolde,+Zeewolde,+Flevoland
 • J2T+2L1 J2T+2L1,+Saint-Hyacinthe,+Les+Maskoutains,+Montérégie,+Quebec+/+Québec
 • NN7+2BD NN7+2BD,+Horton,+Northampton,+Hackleton,+South+Northamptonshire,+Northamptonshire,+England
 • 68471 Srono,+Banyuwangi,+East+Java
 • K7K+2L2 K7K+2L2,+Kingston,+Frontenac,+Ontario
 • 83507-420 Avenida+Curitiba,+Jardim+Valma,+Almirante+Tamandaré,+Paraná,+Sul
 • None Jare,+Lhuntse
 • RG14+1UX RG14+1UX,+Speen,+Newbury,+Speen,+West+Berkshire,+Berkshire,+England
 • 78210 Saint-Cyr-l'Ecole,+78210,+Saint-Cyr-l'Ecole,+Versailles,+Yvelines,+Ile-de-France
 • 94616 Bonesompe,+Poso,+Central+Sulawesi
Bindo, Ambaca, Cuanza Norte,None ©2014 kodin postar Query