АнголаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Chingongo, Balombo, Benguela: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Chingongo, Balombo, Benguela
Град :Chingongo
Регионот 2 :Balombo
Регионот 1 :Benguela
Земја :Ангола(AO)
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :AO-BGU
ширина :-12.38462
должина :14.58125
Временска Зона :Africa/Luanda
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Chingongo, Balombo, Benguela се наоѓа во Ангола. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Chingongo, Balombo, Benguela,None ©2014 Поштенски Пребарување