АнголаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Uaba, Caconda, Huíla: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Uaba, Caconda, Huíla
Град :Uaba
Регионот 2 :Caconda
Регионот 1 :Huíla
Земја :Ангола(AO)
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :AO-HUI
ширина :-13.84715
должина :14.86172
Временска Зона :Africa/Luanda
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Uaba, Caconda, Huíla се наоѓа во Ангола. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Uaba, Caconda, Huíla,None ©2014 Поштенски Пребарување